The gallery was not found!

XXI століття – століття технологій, де англійська мова вкрай необхідна. У нашій школі, в 11 класі, англійській мові навчає Маренчук Ольга Миколаївна. Ольга Миколаївна не тільки вчитель з великої літери, а чуйна, добра та небайдужа до долі учнів людина. На своїх уроках Ольга Миколаївна йде в ногу з часом, ми дізнаємось останні новини світу, використовуємо сучасні технології та стаємо гідними членами суспільства.

Один цікавий, дуже змістовний, особливий урок було проведено в 11 класі, відлуння якого розійшлося по всьому місту. На цей урок була запрошена справжня американка Мері, яка працює в Херсоні волонтером. Всі учні мали змогу поспілкуватися з нею. Але не тільки учні продемонстрували свої міцні знання, а й їх батьки, вихованці Ольги Миколаївни минувших років.