Згідно із Законом «Про міліцію»:

Міліція в Україні – державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров’я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань

Одними із основних завдань міліції є:

• Забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів
  • Запобігання правопорушенням та їх припинення
  • Охорона і забезпечення громадського порядку тощо

Але, на жаль, діти часто не знають до кого звернутися у випадку, пов’язаному із порушенням закону, потуранням їх прав. Саме тому за ініціативою УМВС було прийняте рішення у кожній школі створити інформаційні стенди «Міліція Херсонщини на допомогу дітям» .

В нашому закладі у листопаді на загальношкільній лінійці відбулося відкриття такого стенду. На цьому заході були присутні представники правоохоронних органів, які наживо розповіли про роботу міліції, відповіли на запитання школярів. Тепер учні нашої школи є обізнаними з цього питання і можуть скористатися порадами міліціянтів.