The gallery was not found!

31 жовтня 2013 р. учні школи №39 здійснили калейдоскоп екскурсій цікавими місцями нашого міста. Школярі відвідали міську дитячу бібліотеку, де їм запропонували нові цікавинки художньої літератури, запросили до клубу знавців англійської мови та познайомили з різноманітними заходами, що проходили в бібліотеці.

На станції юних техніків учням було запропоновано майстер-клас по виготовленню виробів з паперу. Тут кожний зміг зробити для себе цікавий паперовий сувенір. У художньому музеї ім. Шовкуненка діти наблизились до високого мистецтва. Їм було запропоновано екскурсії по залах музею, де представлено експозиції як сучасних художників, так і митців ХVIII та ХІХ ст. А в краєзнавчому музеї школярі познайомилися з флорою та фауною Херсонщини, а з розповіді екскурсовода більше дізнались про історію рідного краю.

Цілий день промайнув для дітей як одна мить. Стомлені, але з цікавими враженнями та гарними почуттями, вони повернулись додому, і з нетерпінням чекають наступних цікавих екскурсій.