The gallery was not found!

18.04.2013 р. згідно річного плану роботи Херсонської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №39 було проведено нестандартну педраду – дослідження на тему: «Музей у системі сучасного освітнього простору».

Хід педради:

• Учнівська презентація: «Моя рідна школа»
  • «Роль шкільного музею у формуванні громадянської свідомості учнів» – Бєлічкова Л.А.
  • Фільм про відкриття оновленого музею – Бєлічкова Л.А.
  • Презентація МАНівської роботи «Роль музею у вихованні свідомого громадянина – патріота» – Подройкіна А. учениці 11-го класу, яка посіла І місце у міському конкурсі МАНівських робіт, секція «Педагогіка»
  • Використання шкільного музею у проведенні уроків у початковій школі (презентація) – Наумчик О.Ф.
  • Позакласні заходи в початковій школі з використанням експонатів музею (Фрагменти відеофільму «Андріївські вечорниці») – Петренко Н.Ю.
  • Уроки історії в шкільному музеї – Чистіков А.С.
  • Використання об’ємної карти та експонатів музею на уроках географії (презентація) – Кудак А.І.
  • Використання матеріалів музею в проведенні уроків української мови та літератури (інсценівка пісні, презентація) – Матієнко О.О.
  • Використання експонатів та матеріалів шкільного музею в проведенні годин спілкування та позакласних заходів класними керівниками (презентація) – Михайленко Н.І.
  • Поважні гості нашого музею (презентація) – Кравченко Н.М.
  • Відгуки, враження та побажання присутніх гостей
  • Екскурсія до шкільного музею «Етнографії та побуту»