The gallery was not found!

Ніколи учні нашої школи не залишаються байдужими до чужого горя та проблем, а на передодні свят з великим натхненням готують подарунки та привітання.

З Новим роком привітали учні вчителів-ветеранів та вручили їм солодкі подарунки.

Випускники школи відвідали з різдвяним вертепом та подарунками Комишанський психоневрологічний диспансер та ветеранів педагогічної праці.

Кожному члену клуба «Ветеран» підготували привітання та подарунки зі святом 8 Березня.

Вже стало традицією вітати ветеранів педагогічної праці з днем народження.

Дуже дякували дітям за гарні вітання та подарунки Маляренко Лідія Федорівна Ненько Алла Степанівна, Луцька Раїса Афанасіївна, Співак Цілія Матвіївна. Сподіваємося, що ці зерна чуйності і доброти проростуть паростками людяності та доброчинності майбутніх громадян України.