Під час проведення тижня української мови та літератури у нашій школі відбулися дуже цікаві заходи. Вони були присвячені українській писемності, чарівній українській пісні, незабутнім традиціям українського народу.

А ще українці завжди вміли щиро пригостити смачними та корисними стравами. Саме тому вчителі-організатори тижня запропонували учням прийняти участь у конкурсі українських страв. Діти з радістю відгукнулися на цю пропозицію.

Усі учні школи прийняли участь у цьому конкурсі. Яке різноманіття страв!!! Тут і галушки з часником, і сало, і млинці, і український борщ із запашними пампушками, і смачні вареники! Чого тут тільки не було! Важливо те, що дітям допомагали їх батьки. Приємно, що у цьому конкурсі не було переможених, адже всі учасники змогли поласувати смачними стравами.