О, скільки є істот живих –
І уявити важко.
Але співають з-поміж них
Лише людина й пташка!

Ось такими чарівними словами розпочалося свято, яке підготували учні 4-А класу з метою доповнення знань школярів про життя птахів, їх значення у житті людей, виховання любові і бережливого ставлення до природи та стимулювання бажання допомагати зимуючим птахам.

На відкритий захід були запрошені адміністрація школи, вчителі, батьки та учні 1-4 класів. На початку красуня-осінь, роль якої виконувала учениця 6 класу Остапчук Орина, подарувала всім запрошеним власний вірш «Перелітні диваки» і дійство розпочалося.

До годівничок завітало багато зимуючих пташок, роль яких виконували діти. Усі були у яскравих костюмах і незвичайних масках, виготовлених своїми руками. На сцені школярі виявили свої творчі здібності, артистичність, розкрили вміння декламувати, співати, танцювати. Під час заходу було представлено багато цікавих відеосюжетів і наукової інформації про птахів та їх користь для природи і людини. Діти дізналися, що ворон живе 70 років; маленькі пташки – 4-10 років; яструби і соколи – 20-30 років; орли, сови та лебеді – 50-60 років та багато іншого.

На завершенні дійства учні запросили до свого пташиного танцю директора школи Маренчук Ольгу Миколаївну, яка разом з ними виконала святковий хоровод. Після заходу школярі 1-4 класів разом з класними керівниками розвісили на подвір’ї школи годівнички, які виготовили разом з батьками.

Отак у злагоді та мирі живуть люди і птахи. Тож давайте підтримувати гармонію життя на планеті Земля.