Тиждень світової літератури розпочався проведенням святкової лінійки «Дарунки Снігової Королеви». До учнів 2-11 кл. завітали літературні герої: Снігова Королева (Свідерська Катерина), Герда (Літовченко Аліна), Пасербиця (Вишневська Ліза), Попелюшка (Свірідченко Тетяна).

Вчителі світової літератури – Шептицька Н.В., Кравченко Н.М., Кушперко Н.С., Старостіна О.О., спланували та провели разом з учнями цікаві та незвичайні заходи. Один з них – виставка-конкурс літературних новорічних та різдвяних поздоровлень (5-11 кл.), на якому були представлені малюнки-побажання.

Для учнів 2-11 кл. було проведено декламаційно-пісенний конкурс «Зимова фантазія».

Міцні знання з предмету продемонстрували учні 6 кл. на уроці світової літератури з теми «Великі дива Різдва» за повістю Ч.Діккенса «Різдвяна пісня в прозі».

Кульмінацією тижня світової літератури стала «Зустріч» поетів різних часів та народів «Про життя, пошуки та почуття…», де учні 8-11 кл. продекламували та інсценували витоки з життя поетів.

Таким чином, тиждень світової літератури перетворився на справжній фестиваль дитячої та вчительської літературної творчості.