Школа – життєвий простір дитини. Тут вона живе і готується до дорослого життя. І тому навчально-виховний процес у нас спрямований, перш за все, на формування таких умінь, які допоможуть дитині успішно опанувати всі навчальні дисципліни та досягти успіху в соціумі. Діти, які мають високі інтелектуально-творчі уміння, вміють конструктивно працювати з літературою, пропонувати ідеї щодо вирішення виявлених проблем; визначати поняття через найближчу родову чи видову відмінність; будувати правильні умовиводи на основі наукових понять.

Традиційно в школі №39 розпочинає свій старт інтелектуальний марафон у листопаді – 1 тур, у лютому – 2 тур, у квітні – 3 тур інтелектуально – розважального шоу.

1 тур інтелектуального марафону зібрав 80 дітей з 1 по 11 клас.

Завдання були спрямовані на виявлення знань учнів з географії, українознавства, мови та літератури і підібрані відповідно до 4 вікових груп.

До 2 туру пройшли 24 учні 2-11 класів.

Але взяти участь у 2 турі інтелектуального марафону можуть також учні, які додатково виконають самостійно всі завдання 1 туру.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в 2 турі інтелектуального марафону. Спробуйте свої здібності вже зараз.

1. Корали – це рослина, тварина чи нежива природа?
  2. Назвіть найвище місце на Землі.
  3. Який півострів скаржиться на свій невеликий розмір?
  4. Афаліна, інія, нарвал, метелик, косатка – хто вони?

Відповіді на ці питання додадуть всім учасникам додаткові бали, а подати їх можна до каб. №6 Наумчик О.Ф.

Найкращі інтелектуальні здібності виявили такі учні:

• 2-А клас – Чернявська Софія (22 бали)
  • 3-А клас – Петрюк Катерина (22 бали)
  • 3-А клас – Матвієнко Єлизавета (18 балів)
  • 5-А клас – Рисякова Валентина (16 балів)
  • 10 клас – Грушко Олександр (21 клас)
  • 10 клас – Втюрін Владислав (20 балів).