Нетрадиційно, на великому творчому підйомі відбулося засідання педагогічної ради школи на тему: « Експериментальна робота-складова інноваційного розвитку школи».

Педраду готували заступник директора з науково-методичної роботи Белічкова Л. А. та творчі групи вчителів.

Вони в цікавій, незвичайній формі підготували презентацію експериментальної роботи школи з громадянського та родинного виховання.

Яскравим, науково обґрунтованим був виступ директора школи. Ольга Миколаївна підкреслила, що експериментальна робота має практичне значення та сприяє зміцненню партнерських стосунків педагогів і батьків.

Заступник директора Бєлічкова Л.А. пояснила теоретичне підґрунтя експерименту.

На педраді були присутні заступник завідувача методичним кабінетом управління освіти Херсонської міської ради Волкова Т. Г., методист з експериментальної роботи Сєргєєва С. В., завідувач дитсадком №68 Бойко С.Д., батьки нинішніх та майбутніх першокласників.

До уваги гостей були представлені мультимедійні презентації, творчі композиції, педагогічні роздуми з досвіду експериментальної роботи, які майстерно демонстрували педагоги та керівники груп Шептицька Н. В., Наумчик О.Ф, Дунаєва Н.Ф., Михайленко Н.І., Бутенко З.В., Остапчук Н.М.

На педраду завітали й незвичайні гості-засновники міста цариця Катерина II та князь Потьомкін-Таврійській, ролі яких виконували майбутні випускники школи, учні 11-го класу Подройкіна Анастасія та Ремига Владислав.

Ось так, пліч о пліч і живуть насиченим життям учні, педагоги та батьки школи-родини №39. Разом радіють успіхам і перемогам, разом знаходять шляхи вирішення проблем.