Відкриття шкільного оновленого музею дало старт новій формі виховної роботи. Все частіше сюди приходять діти.

У жовтні були проведені зустрічі з цікавими людьми у рамках акції «Діти – пенсіонерам» та представлена тимчасова експозиція «Цікаві люди селища». А вже на початку грудня екскурсоводи 6 класу Орина Остапчук та Язаджи Ганна приготували цікаву розповідь про народну вишивку, про техніку вишивання та різноманітний орнамент. Старовинні рушники, книга 19 століття та запалена свічка, народна музика – це все створювало атмосферу самобутності.

№14

Була оформлена виставка за участю робіт Стебліченко Ольги Василівни, місцевої майстрині, яка проживає на селищі. Особливу увагу привернули ікони, вишиті бісером, та розповідь Ольги Василівни про те, що саме змусило взятися до такої кропіткої роботи.

На цій екскурсії побували учні 6-го ,10-го, та 8-б класів. Усі були задоволені такою подорожжю у минуле.