Найпрекрасніша з наук древня і вічно молода історія» – під таким гаслом пройшов тиждень історії у школі. Проведення тижня історії співпало з Днем українського козацтва. На знак великих заслуг українського козацтва в утвердженні нашої державності Президентом України у жовтні 1999 р. було видано Указ про утвердження Дня українського козацтва, у день Покрови – 14 жовтня. Цей день для учнів школи та їх батьків став справжнім святом.

Щоб глибше пізнати історію козацтва, доторкнувшись до історичного минулого, вчитель історії, талановитий педагог, знавець своєї справи Зайцева Галина Іванівна залучила учнів до конкурсу «Козацькі страви». Разом з батьками вони готували улюблені страви козаків. На конкурс були представлені мамалига, соломаха, куліш, вареники, напої: медовий узвар.

Захист проектів супроводжувався розповідями бувальщини про козаків, cпівали козацьких пісень. А до козацького танку запросила всіх бажаючих директор школи, мудрий керівник і порадник Маренчук Ольга Миколаївна. Навіть компетентному журі важко було визначити переможців, адже всі учасники з відповідальністю і старанням віднеслись до конкурсу, але все ж таки кращимиз кращих визнали колективи 5, 7, 10, 11 класів.

А свято вшанування історії, не менш цікаве і захоплююче, було справжнім дійством. У ролі покровительки історії й музи Кліо виступила учениця 11 класу, відмінниця навчання Талаш Вікторія, яка і відкрила свято. У ньому брали участь учні 7-11 класів. Найактивнішими були Грецький Марк, Вахніна Юлія, Світенко Ігор, Швороб Владислав, Веремєнко Дарина, які показали не тільки знання з історії, а й акторську майстерність. Сцени «На Олімпі», «Іван Сусанін», «Тарас Бульба» за їх участю викликали шквал овацій і аплодисментів.

Зворушливим був урочистий вечір, присвячений 68-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, який підготували Шептицька Наталія Володимирівна та Чистіков Артем Сергійович. Запрошені на свято свідки тих трагічних Мазанова О.П. та Козлова Г.Д. поділилися з дітьми своїми роздумами, закликали бути гідними звання громадянина України.

Лунали воєнні пісні. Члени гуртка «Юний патріот декламували» вірші, читали спогади тих, хто пройшов через страшні лихоліття війни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, що полягли , захищаючи мир і спокій свого народу.