У нашої шановної Ольги Миколаївни Маренчук виникала ідея випускати багатотиражні газети, у якій би висвітлювались цікаве життя школи-родини № 39. Ідею підхопили школярі. Вчителі, батьки.

Учням так хотілося у цій газеті розповісти те, що найбільше турбувало, цікавило, чим можна було поділитися з друзями. Багато хто хотів стати постійним кореспондентом чи редактором газети. Прийшов довгоочікуваний день випуску багатотиражки.

Перший номер газети вийшов у січні-лютому 2010 року. Ця подія увійшла в історію нашої школи. Майже кожен із нас тримав у руках газету, надруковану кольоровим шрифтом. Радості не було меж.

№6

Пройшло зовсім мало часу від дня випуску першого номеру, а уже на черзі шостий. Кожен номер газети цікавий по-своєму. Знаходили на сторінках газети цікаві події із шкільного життя, ділилися учні своїми здобутками у навчанні, благодійних справах. З фотографій посміхалися ті, хто одержував перемоги у якихось змаганнях чи конкурсах.

У квітні 2012 році в м. Миколаїві відбувся триденний Всеукраїнський з’їзд юнкорів шкільних газет. Від нашої школи були присутні Белічкова Людмила Анатоліївна, Каплій Аліна та Сирота Людмила. З великим піднесенням вони сприйняли звістку про те, що наша газета «Школа радості:)» стала переможцем XV Національного конкурсу шкільних газет.