З 26 листопада в школі проходив тиждень початкових класів. Кожен день цього тижня був розподілений за напрямками.

1 день – День дитячої творчості
В цей день пройшла святкова лінійка із залученням казкових героїв. На ній діти були ознайомлені із заходами тижня. Відбулася виставка малюнків, виробів декоративно-вжиткового мистецтва (лялька «Осінь»). Учасники гуртка бісероплетіння під керівництвом Т.О. Сушко представили виставку робіт.

2 день – День екології
В рамках акції «Допоможемо зимуючим птахам» учні разом з батьками виготовили годівнички і розвісили їх на території шкільного подвір’я. Класний керівник 4-А класу Н.М. Остапчук запросила всіх на відкритий виховний захід «Поспішай, синичко!». У класах було переглянуто кінофільм «Пернаті друзі».

3 день – День інтелектуалів
В цей день вчителем-методистом О.Ф. Наумчик були проведені предметні олімпіади.

4 день – День педагогічної майстерності
Вчителі кафедри початкових класів – І.М. Зінченко, Н.Ю. Петренко, А.Г. Слабенко, С.В. Назарова –представили майстер-клас для вчителів школи. Були показані фрагменти уроків. Вчитель О.Ф. Наумчик провела відкритий інтегрований урок з теми «Кожна дитина має право».

5 день – День шкільної родини
В перших класах пройшло родинне свято «З днем народження, першачки!». Активними учасниками були батьки, які приготували для дітей іменинні торти і сказали теплі слова-настанови (кл. керівники А.Г. Слабенко, І.М. Зінченко). В других класах пройшли «Андріївські вечорниці». Всі учні були вдягнені в українські костюми на чолі з кл. керівниками С.В. Назаровою та Н.Ю. Петренко. Дітей ознайомили з національними традиціями. Школярі завзято танцювали українські танки, співали народні пісні. А наприкінці свята пригощалися українськими стравами: вареничками, пиріжками та калачами.

6 день – День підведення підсумків
На підсумковій лінійці було нагороджено переможців тематичних олімпіад та активних учасників заходів. Було проведено відкрите засідання МО, на якому підвели підсумки тижня і розглянули новий Державний стандарт початкової освіти.