З метою забезпечення реалізації прав кожної дитини на відпочинок і дозвілля, на розвиток особистості та здібностей і обдарувань. У нашій школі вчителі приділяють велику увагу культурній діяльності. На дозвіллі у дітей значно розширюється кругозір. Саме тому і було проведено ряд пізнавальних екскурсій на чолі з учителями Стеніною І. О. , Кушперко Н. С., Мальованою У.В. Ми організували екскурсію до «Зелених хуторів Таврії».

Мета цієї екскурсії полягала у тому, щоби діти краще пізнали добу своїх предків і згадали забуті ремесла. Діти із величезною радістю брали участь у майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки, спостерігали за процесом створення гончарного посуду, кованих виробів, мали змогу навчитися цим давнім ремеслам. Також було проведено різноманітні розважальні заходи. Учні школи були приємно враженні.

Учителі початкових класів Петренко Н.Ю. та Зінченко І.М. відвідали разом з учнями 1 – 4 класів місто Скадовськ, де побували у дельфінарію. Під час шоу «У світі дельфінів» діти дізнались про унікальні можливості та здібності цих тварин, про їх лікувальну силу. Тварини демонстрували приголомшливі трюки, математичні здібності і навіть проявили себе у мистецтві, малюючи шедевральні картини. Діти зарядилися позитивом завдяки таким розумним мешканцям дельфінарію.

А класний керівник 3-А класу Наумчик О.Ф. разом зі своїми учням и продовжила урок «Я і Україна» екскурсією до краєзнавчого музею. Вони пізнавали флору і фауну свого рідного міста,а також познайомилися з видами рослин і тварин, які занесено до Червоної книги.

Не залишилися без позитивних емоцій і учні 4-А, 6, 7-го та 11 класу, які побували у краєзнавчому музеї на виставці «Шоколаду». Там вони прослухали цікаву розповідь екскурсоводів про історію виникнення шоколаду. Діти мали змогу скуштувати гарячий шоколад та отримати солодкі подарунки.