Чи важливо в сучасному світі бути милосердним? Чи потрібно приходити на допомогу , тим хто її потребує ? Учні нашої школи впевненні що це необхідно сучасній молоді.

Більше 10 років педагогічний колектив, батьківська громада , учні школи опікуються Цюрупинським будинком для дітей – інвалідів, Комишанським психоневрологічним диспансером, Херсонським обласним шпиталем ветеранів Великої Вітчизняної війни.

До 67-ої річниці визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників була проведена благодійна акція. Учні школи зібрали для пацієнтів диспансеру та шпиталю солодкі подарунки.

14 березня привітали пацієнтів психоневрологічного диспансеру та обласного шпиталю веселою піснею, щирою посмішкою. Аплодисментами зустрічали виступи шкільних артистів.

Ця акція була проведена в рамках довгострокового проекту. В 2010- 2011 навчальному році благодійний проект носить назву «Спасибі Вам , що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос».

Він приймає участь у Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів.

Твори добро ! Не забувай про те , що поруч з тобою люди, які потребують твоєї уваги, твого піклування, тепла твоєї душі…

Творіть добро , щоб кращим став цей світ,
Не знали б горя щоб старі й малі.
Страждання нищіть нанівець,
Свій слід залиште на землі.
Теплом своїм ви серце обігрійте
Тому , хто вже наругу притерпів.
Тому , кому терпіть не сила,
Хто горе побороти не зумів.
Байдужими не станьте тільки
І пам’ятайте , що ми – люди.
Творіть добро, піклуйтеся про інших
І посвітлішає усюди…

В.В. Шумакова