Проведення експериментальної роботи (з 2010 р.) з теми: «Впровадження діяльнісного підходу в систему громадянської освіти в національній школі» дало змогу створити умови для варіативності навчання. Найбільш успішним було впровадження курсів за вибором та факультативів: «Англійська мова», «Комп’ютерна азбука» (1 кл.), «Сходинки до інформатики» (2-4 кл.), «Українознавство» (1- 4,9 кл.), «Вчимося бути громадянами» (8 кл), «Література Англії», «Країнознавство» (10 клас).

В 10 класі обрано філологічний напрямок – профіль іноземної філології.

Кожного року в закладі проходять тематичні декади: біології, географії та хімії; математики, фізики та інформатики; початкової школи; образотворчого мистецтва та трудового навчання; української мови та літератури; англійської мови та зарубіжної літератури.

Так, протягом 2010 – 2011 н. р. проведено ряд нестандартних уроків з використанням інтерактивної дошки, мультимедійного проектора: урок англійської мови у 10 класі з теми “Тиждень моди у Лондоні” (директор школи, вчитель англ.м.. Маренчук О.М.); урок математики в 1 класі з теми “Додавання числа 4 ” (вчитель Слабенко А.Г.); уроки англійської у 9-А класі з теми “Чи легко бути підлітком?” (вчитель Михайленко Н.І.) та в 5 класі «Подорож по Лондону» (вчитель Тетеря О.В.), уроки математики (вчителі: Вецало Т.М. та Бєлічкова Л.А.), узагальнюючий урок біології у 8 класі з теми «Тип Членистоногі» (вч. Пчелінцева І.П.).

В школі приділяється велика увага розвитку творчих здібностей учнів. Учні школи протягом року приймали участь в конкурсах:

• Іскри натхнення
  • Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», «Золотий ключик»
  • Турнір юних математиків
  • Міський конкурс «Що? Де? Коли?»
  • Обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй».