Витяг з протоколу № 1

засідання педагогічної ради  від 24.02.2020р.

1.     Про вибір та замовлення підручників для учнів 3 класу та педагогічних працівників.

1.Слухали:

Директора ЗЗСО Маренчук О.М.,  яка  зачитала присутнім лист Міністерства освіти і науки України від 21.02.2020 року №1/9-39, в якому Міністерство направляє інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для учнів 3 класу.

Виступили:

Бутенко З.В., заступник директора з НВР, відповідальна за відбір та замовлення підручників, сказала, що вчителі початкових класів можуть ознайомитися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 3 класу, які відповідають чинним навчальним програмам.

Ухвалили:

Затвердити вибір  40 підручників для учнів 3 класу та педагогічних працівників ЗЗСО:

1.     «Українська мова та читання» підручник для 3 класу ЗЗСО ( у 2-х частинах)  (Частина 1  автор Пономарьова К.І., Гайова Л.А.  Частина 2 автор Савченко О.Я. ).

2.     «Математика» підручник для 3 класу ЗЗСО ( у 2-х частинах)

(автор  Листопад Н.П.).

3.     «Я досліджую світ» підручник для 3 класу ЗЗСО ( у 2-х частинах) (автор Будна Н.О., Гладюк Т.В., Забродська С.Г., Шост Н.Б., Лисобей Л.В.).

4.     «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу ЗЗСО ( у 2-х частинах) (автор Масол Л.М, Гайдамака О.В, Колотило О.М.).

5.     «Англійська мова» підручник для 3 класу ЗЗСО  (з аудіосупроводом)  (автор Карпюк О.Д.)

Голова педради                    Маренчук О.М.

Секретар                               Шептицька Н.В.

засідання педагогічної ради  від 07.04.2020 р.

Голова: Маренчук О.М.

Секретар: Шептицька Н.В.

Присутні: Матієнко О.О.

1. Про вибір підручників для учнів 7 класу та вчителів-предметників.

1.Слухали:

Директора  ЗЗСО Маренчук О.М., яка зачитала присутнім  лист Міністерства освіти і науки України від 21.02.2020 року №1/9-39, в якому Міністерство направляє інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для учнів 7класу та вчителів-предметників.

Виступили:

Матієнко Олена Олександрівна, бібліотекар ЗЗСО, яка повідомила, що вчителі-предметники в мобільному режимі були повідомлені про вибір підручників для учнів 7 класу. Олена Олександрівна зазначила, що вчителі мали можливість ознайомитися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 7 класу, які відповідають чинним навчальним програмам.

Ухвалили:

Затвердити вибір підручників для учнів 7 класу та педагогічних працівників ЗЗСО  у кількості 50  примірників:

1.     «Всесвітня історія» підручник для 7 класу ЗЗСО (автор  Гісем О.В., Мартинюк О.О.).

2.     «Інформатика» підручник для 7 класу ЗЗСО (автор Морзе Н.В., Барна О.В.).

3.     «Історія України» підручник для 7 класу ЗЗСО (автор Гісем О.В., Мартинюк О.О.).

Голова педради                    Маренчук О.О.

Секретар                               Шептицька Н.В.